Na koho blog som sa to dostal/a ?


Ahojte  !🖤

V prvom rade by som sa vám chcela zo srdca poďakovať, že aspoň vy traja - moji rodinní príslušníci - ste si to dobrovoľne-nedobrovoľne otvorili a tvárite sa , že vás zaujíma čo tu budem písať.🤘🏻
A teraz vážne, ďakujem každému, kto si nájde raz za čas chvíľku voľna a príde si sem prečítať niečo nové, zaujímavé, či možno niečo funny. Môj život síce nieje až tak špeci zaujímavý ALE, som človek, ktorý sa miluje smiať a byť sam sebou. Čo je v mojom prípade byť šialený blázon. Napriek tomu, že mojou prácou a zároveň aj hobby je MAKEUP všetkého druhu, chcela by som sa tu okrem recenzií a rôznych príspevkoch o ňom, venovať viacerým témam.

O čom by ste tu radi čítali a videli príspevky vy ?


Kedže to budem robiť hlavne pre vás aby som vám pomohla, zlepšila deň, poradila, alebo možno niektorých aj pohoršila, či vytočila. Povedzme si úprimne, dnes sú ľudia všelijakí a človek už nemôže povedať ani svoj osobný názor na vec. 🤷🏼‍♀Čo mi pripomína, aby sme si hneď na začiatku objasnili, tu nájdete vždy veci z mojej hlavy, z mojej skúsenosti a veci za ktorými si stojím. ☝🏻Rada by som sa tomuto a tiež YT začala venovať naplno, pretože som jednak ukecaný človek a veľmi rada ľudom pomáham, či vytváram nové kamarátstva.

Niečo MÁLO o mne !💩


Volám sa Michaela, volajú ma väčšinou Miška, z duše nenávidím ak ma ľudia volajú Miša alebo Mišela, ja tiež nikomu nehovorím čo najhnusnejšie sa jeho meno dá ! Mala som sa asi volať Monika, tej sa škaredo nedá povedať, teda aspoň nie pokiaľ sa bavíme o mene, keby chcel mať niekto blbé pripomienky .
Mám 22 rokov a žijem v Bratislave. Mám toho najlepšieho chlapa na svete s ktorým aj žijem, jeho meno je Adam.
Ako tu už veľakrát bolo spomenuté, MILUJEM MAKEUP a všetko s ním spojené . Mám vyštudovanú Strednú umeleckú školu filmovej a divadelnej maskérčiny, čo v skratke znamená, okrem toho, že viem ako a akú ceruzku mám pri kreslení držať, ovládam (alebo by som teda aspoň mala podla vysvedčenia) históriu Makeup aj vlasovej tvorby, až po tú dnešnú spolu s SFX makeupom (špecialné efekty). Tiež viem vyrobiť parochňu od základu, umelé mihalnice, brady a podobne, no po ukončení mojej maturitnej práce v 4. ročníku, kde sme mali vyhotoviť parochňu, som sa týchto parochniarských vecí nechytila a tak skoro asi ani nechytím. Kto to nerobil nepochopí, aké to je mať stavy, že si chcete vyholiť hlavu a všade vidíte po mesiacoch roboty vlasy ešte aj v spánku. Je to vtip! Vlasy stále mám a ku podivu aj vyzerajú celkom k svetu😄.
Som zástanca toho, že ľudia by mali robiť to, čo aj vyštudujú. Lebo podla mňa, ak to tak nieje, človek zahodí roky strávené v škole. Mňa to už od malička ťahalo umeleckým smerom a tak som rada že som v tom obore ostala a napredujem ďalej. Aj keď..... v dnešnom svete to ide veľmi ťažko, no ide, len treba makať a nevzdať to .

Túto načatú tému by sme si mohli nechať nabudúce - ako vnímam ja dnešný svet čo sa týka týchto veci - a tiež by ma potom zaujímali aj vaše názory na túto tému ! ...

Týmto by som to asi aj ukončila na dnes. Viem že to nie je nič veľmi záživné, ale ani prvý diel seriálu vás nenadchne ako niečo v 3. serií ! V komente mi napíšte, čo by ste to chceli vidieť , čo by vás zaujímalo a tiež veľmi dôležité: ak sa to ozaj nedá čítať, stopnite ma hneď na začiatku, aby som vás tu s tým netrápila. Naopak - ak sa vám dnešné čítaníčko páčilo, zanechajte mi dole komentár, vždy ma spätná odozva poteší. Majte krásny večer kamoškovia

A toto som ja pri písaní dnešného blogu. Keby náhodou niekto chcel vedieť ako vyzerá človek čo píše tieto príspevky .

nechtíky mám od šikovnej Ivanky IG: @gelove_nechty_ivana


Komentáre